Nederlands Kampioenschap Autotrek
Donderdag 2 september in Brielle
Wie trekt het snelst een Citroën C1 over een afstand van 25 meter en wordt kampioen van Utrecht? Op donderdag 2 september wordt in Brielle (Schrijversdijk 10) de achtste provinciale voorronde gehouden van het NK Autotrek. Er wordt gestreden in verschillende klassen: mannen en vrouwen. De origineelste deelnemer van de dag mag gratis zijn tank volgooien! De winnaars plaatsen zich voor de landelijke finale die aan het eind van het jaar wordt gehouden. Dan wordt bekend wie de eerste Nederlandse Kampioen Autotrekken is én een nieuwe Citroën C1 wint.

Autotrekken op televisie
Tussen 17.30 - 19.00 uur kunnen klanten van Firezone een tijd neerzetten. De snelste en de origineelste deelnemers wordt gevraagd om ‘s avonds terug te komen voor de provinciale finale (19.00 uur). Tijdens die finale wordt Piets Weerbericht van SBS6 opgenomen. De finalisten komen dus ’s avonds op televisie!

Piet Paulusma
De bekende weerman Piet Paulusma presenteert ’s avonds zijn weerbericht tijdens de provinciale finale. Hij reikt de prijzen uit en zal verschillende deelnemers en toeschouwers interviewen. Kom dus donderdag 2 september naar Firezone Brielle aan de Schrijversdijk 10.

Kom kijken, doe mee en kom op tv!